رمضانی با اشاره به سفر رئیس شورای عالی استان ها به استان بوشهر گفت: این سفر برای بازدید استانی و به مناسبت روز عسلویه انجام گرفته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان‌ها، پرویز سروری رئیس شورای عالی استان ها اولین سفر کاری سال ۱۴۰۱ خود را با حضور در استان بوشهر آغاز کرد.

حسن رمضانی نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان‌ها در این باره اظهار داشت: پرویز سروری رئیس شورای عالی استان‌ها با دعوت شورای استان بوشهر عصر جمعه وارد بوشهر شد و صبح دیروز با حضور در بهشت صادق بوشهر و ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام و دفاع مقدس این شهر، برنامه‌های سفر خود را آغاز و سپس به همراه رئیس و اعضای شورای استان  با حضور در مصلی نماز جمعه با آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار و گفت وگو کرد.

سخنگوی کمیسیون انرژی صنعت، معدن و کشاورزی شورای عالی استان‌ها نشست با استاندار و معاون عمرانی ایشان را از دیگر برنامه‌های روز نخست سروری عنوان کرد.

حسن رمضانی هدف از این سفر را دیدار با مسئولان ارشد، نشست با جامعه شورایی و آشنایی با مشکلات و ظرافیت های استان بوشهر مطرح کرد.

وی به ایلنا گفت: سفر به جنوب استان بوشهر و حضور در مراسم ویژه روز عسلویه که در ۸ فروردین ماه سال ۹۰ مقارن با سفر معظم رهبری به عسلویه صورت گرفته است را از دیگر برنامه‌های سفر سردار سروری عنوان کرد.

نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان‌ها، تعامل خوب و ارتباط نزدیک سروری با مجلس، هیات دولت و سران سه قوا را فرصتی مناسب برای انعکاس و رفع مشکلات استان بوشهر از طریق  شورای عالی استان‌ها دانست و ابراز امیدواری کرد که این سفر زمینه ساز آشنایی بیش از پیش و  ارتباط خوب مسئولان ارشد و شوراهای استان با رئیس شورای عالی استان‌ها در جهت کمک به رفع مشکلات استان بوشهر باشد.

پایان پیام/