رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر تهران در پیامی رحلت عالم مجاهد حجت الاسلام و المسلمین محمدی ری شهری را تسلیت گفتند.

به گزارش خبرگزاری مهر، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر تهران در پیامی رحلت تولیت حرم حضرت حسنی (ع) عالم مجاهد “حجت الاسلام محمد ری شهری” را تسلیت گفتند.

در متن پیام آمده است:

«بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیمِ

إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

خبر ارتحال عالم مجاهد حجت الاسلام محمد ری شهری رحمت الله علیه موجب تأثر و تأسف عمیق شد. آن بزرگوار سراسر عمر با برکت خود را در خدمت به اسلام ناب و انقلاب سپری نمود و تنوع عرصه‌های مجاهدت این عالم ربانی، علمی، اخلاقی، انقلابی، سیاسی، اداری که همه با اخلاص و صفا همراه بود بر کسی پوشیده نیست.

فقدان این عالم خستگی ناپذیر و انقلابی و با اخلاص را به محضرمبارک حضرت بقیه الله الاعظم عجل اللّه تعالی فرجه الشریف و رهبر معظم انقلاب و عموم ملت شریف ایران به ویژه مردم ری و همه بازماندگان محترم تسلیت عرض نموده و علومقام برای ایشان مسئلت می‌نماییم.»

گفتنی است دبیرکلّی جمعیت دفاع از ارزش‌های انقلاب اسلامی و تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی (ع)، نمایندگی مردم استان تهران در مجلس خبرگان رهبری، عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام، نمایندگی ولیّ فقیه و سرپرستی حجاج، ریاست مؤسسه علمی فرهنگی دار الحدیث و ریاست دانشگاه و پژوهشگاه قرآن و حدیث از جمله مسئولیت‌های مرحوم حجت‌الاسلام والمسلمین محمدی ری‌شهری بود.