مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) از استقرار ۳۰ دستگاه ون برای سهولت انتقال مردم به صورت رایگان از درب خروجی مترو خبر داد و گفت: ترافیک روانی را در سازمان بهشت زهرا (س) شاهد هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، جلسه هم‌اندیشی مدیرعامل، معاونان و مدیران سازمان بهشت حضرت زهرا (س) صبح امروز در مرکز مانیتورینگ این سازمان برگزار شد.

سعید غضنفری در این نشست گفت: طبق یک سنت حسنه مردم و شهروندان تهرانی روزهای منتهی به سال جدید برای زیارت اهل قبور و شهدای آرمیده به بهشت زهرا (س) می‌آیند و ما نیز برای خدمات رسانی ۲۴ ساعته، روان‌سازی ترافیک و ارائه خدمت بی‌منت تمهیدات ویژه‌ای در نظر گرفته‌ایم.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) تاکید کرد: همکاری شهروندان و توجه به توصیه‌ها برای حضور کوتاه مدت و مدیریت زمان حضور در سازمان از یکسو و همچنین بازگشایی سه درب جدید، اضافه کردن ۳۰ هزار متر مربع به سرانه پارکینگ تنها طی چهار ماه، راه‌اندازی ایستگاه‌های از من بپرسید و… از سوی دیگر موجب شد به لطف خدا شاهد ترافیک روان در آخرین پنجشنبه سال باشیم.

وی خاطرنشان کرد: همچنین ۳۰ دستگاه ون نیز برای سهولت انتقال مردم در بهشت حضرت زهرا (س) به صورت رایگان از درب خروجی مترو در نظر گرفته شده و ۳۰ دستگاه ماشین برقی نیز برای تسهیل تردد مردم بین قطعات شهدا در نظر گرفته شده است.

غضنفری ضمن قدردانی از مردم که روز پنجشنبه حضورشان در این سازمان را مدیریت کردند، گفت: شلوغی و حضور گسترده شهروندان در بهشت زهرا (س) مانع خدمت‌رسانی معمول به مردم نخواهد بود، ما سازمانی عملیاتی هستیم و در حال حاضر امور مربوط به کفن و دفن به‌طور معمول انجام می‌شود اما از مردم درخواست می‌کنیم تا در بهبود خدمت‌رسانی ما را یاری کنند.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) در خاتمه گفت: خوشبختانه از صبح امروز شاهد همکاری خوب مردم بودیم و ترافیک روانی را در سازمان بهشت زهرا (س) و اطراف آن شاهد هستیم.