شهردار منطقه ۱۳ از کاشتن ۱۱۰ اصله نهال به یاد شهدای مقاومت در بوستان ورزش این منطقه به‌مناسبت سال‌روز تأسیس کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدهادی علی‌احمدی از کاشتن ۱۱۰ اصله نهال به یاد شهدای مقاومت در بوستان ورزش منطقه ۱۳ به‌مناسبت سال‌روز تأسیس کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خبر داد و گفت: همزمان با آغاز جشنواره شهید باکری و به مناسبت هفته منابع طبیعی، معاونت خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۱۳، برنامه‌های متنوعی را در محدوده نواحی چهارگانه اجرا کردند که همزمان با سومین روز این جشنواره، کاشت نهال به یاد شهدای مقاومت در بوستان ورزش ادامه یافت.

شهردار منطقه ۱۳ خاطرنشان کرد: در این مراسم با مشارکت معاونت اجتماعی و فرهنگی، جمعی از اعضای کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد با کاشت ۱۱۰ اصله کاج، کامکو آت، انار گل و زبان گنجشک به یاد شهدای مقاومت در بوستان ورزش و مقابل مقبره الشهدا، یاد رشادت‌های شهدا را گرامی داشتند.

وی گفت: در جشنواره شهید باکری، از ظرفیت مشارکت شهروندان بهره برده ایم و در این حرکت فرهنگی همگی سهیم هستیم.

علی‌احمدی غبارروبی مساجد را از دیگر برنامه‌های این روز اعلام و اظهار کرد: به مناسبت ۱۸ اسفند، سالروز تأسیس کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد، ضمن غبارروبی مساجد منتخب در نواحی چهارگانه، ترمیم فضای سبز محوطه مساجد و کاشت نهال در محورهای منتهی به این اماکن مذهبی انجام شد.

شهردار منطقه ۱۳ عنوان کرد: همزمان با نزدیک شدن به ایام نوروز، برنامه‌های مختلفی در حال برگزاری است که غبارروبی مساجد از جمله آن‌هاست و تا پایان سال این سنت حسنه ایرانیان در نظافت و آراستگی محیط زندگی و عبادت انجام می‌شود.