مدیرکل دفتر محیط زیست و خدمات شهری سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از انتشار کتاب ‘آمار و اطلاعات حوزه محیط زیست و خدمات شهری کشور’ از سوی انتشارات این سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، سید حبیب راضی با اعلام این خبر گفت: این کتاب، گزیده‌ای از آمار و اطلاعات جمع‌آوری شده از شهرداری‌های کشور بوده که شامل سازمان‌های زیرمجموعه خدمات شهری، به جز اطلاعات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی کشور، تا پایان سال ۱۳۹۹ است که توسط همکاران دفتر محیط زیست و خدمات شهری سازمان جمع‌آوری و تدوین شده است.

وی ضمن اشاره به اهمیت آمار و اطلاعات در حوزه خدمات شهری، افزود: این کتاب دارای چهار بخش است که اطلاعات خدمات شهری به تفکیک شهر، استان، کشور و همچنین وضعیت سازمان های زیرمجموعه حوزه خدمات شهری شهرداری ها آورده شده است که می‌تواند مرجع خوبی برای مدیران شهری کشور باشد.

 وی ادامه داد: در نسخه آتی، آمار تکمیلی سال جاری و اطلاعات مربوط به بخش آتش‌نشانی و خدمات ایمنی نیز به آن افزوده و منتشر خواهد شد.

وی یادآور شد: فایل الکترونی و pdf کتاب حاضر در سایت سازمان بارگذاری شده و قابل دریافت است و علاقه‌مندان می‌توانند ضمن بهره‌گیری از مطالب، پیشنهادهای سازنده خود را در بهبود محتوا به این سازمان ارسال نمایند.