مدیرعامل برج میلاد گفت: پرش چتربازان با پرچم ایران، جشنواره بادبادک، اجرای نمایشی ورزش‌های رزمی و اجرای ویژه راپل توسط نیروهای ویژه ناجا از جمله برنامه‌های روز ۱۲ فروردین است.

به گزارش خبرگزاری مهر، عباس حیدری مدیرعامل برج میلاد با تشریح ویژه برنامه‌های روز جمهوری اسلامی گفت: پرش چتربازان با پرچم ایران، جشنواره بادبادک، اجرای سرود، اجرای نمایشی ورزش‌های رزمی و اجرای ویژه راپل توسط نیروهای ویژه ناجا از جمله برنامه‌های ما در این روز است.

به گزارش روابط عمومی برج میلاد، عباس حیدری با اعلام این مطلب افزود: برنامه‌های روز ۱۲ فروردین ما بسیار گسترده است و مردم می‌توانند با حضور در برج میلاد این برنامه‌ها را تماشا کنند. ضمن آنکه جشنواره بادبادک‌ها را برای کودکان در آسمان برج میلاد تدارک دیده‌ایم و قرار است ۱۰ هزار بادبادک در این روز به پرواز دربیاید.

وی ادامه داد: در صورت مساعد بودن هوا پرش چتربازان عملیات هوایی سپاه پاسداران با پرچم جمهوری اسلامی ایران را از فراز برج میلاد خواهیم داشت.

بگفته مدیرعامل برج میلاد، نمایش اقتدار یگان موتورسنگین سواران سپاه پاسداران، رژه موتورسواران، پرواز پاراموتورهای سپاه بر فراز برج میلاد و اجرای برنامه‌های نمایشی از دیگر برنامه‌های برج در این روز است.

حیدری با اشاره به اجرای ورزش‌های رزمی، نمایشی و زورخانه‌ای ویژه ۱۲ فروردین ماه گفت: اجرای گروه سرودهای انقلابی و سرودهایی با مضامین ایران و اهتراز پرچم ایران از دیگر برنامه‌های ما در این روز است.