مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با اشاره به فعالیت بیش از ۱۰۰ میدان و بازار میوه و تره‌باردر هفته اول عید اعلام کرد: از فردا ۲۶۲ میدان میوه و تره‌بار شهر تهران فعال هستند.

به گزارش خبرگزاری مهر، ایوب فصاحت با اشاره به فعالیت بیش از ۱۰۰ میدان و مرکز میوه و تره‌بار در هفته اول عید در تهران گفت: از فردا فعالیت ۲۶۲ میدان و بازار میوه و تره‌بار در هفته دوم فروردین آغاز می‌شود. علاوه بر ۲۲ میدان اصلی و بیش از ۸۰ بازار پرتردد که در هفته اول فروردین فعال بودند، تمامی میادین و بازارهای میوه و تره بار از صبح شنبه ششم فروردین فعالیت خود را شروع می‌کنند.

فصاحت با بیان اینکه تعطیلات ابلاغ شده بازارهای میوه و تره‌بار به منظور آرامش خاطر و رفاه حال مردم لغو شده، افزود: از همکاران خود خواستیم برای فعالیت حداکثری از صبح روز سه‌شنبه سوم فروردین، ۲۲ میدان و بیش از ۸۰ بازاری که بیشترین مراجعات را دارند، باز و در خدمت شهروندان باشند.

مدیرعامل سازمان مدیریت میادین شهرداری تهران با تأکید بر عرضه ارزاق و مایحتاج عمومی مورد نیاز شهروندان در میادین میوه و تره‌بار از جمله: محصولات تنظیم بازار، مواد پروتئینی، برنج، حبوبات و غیره با قیمت مصوب، ادامه داد: امروز میادین میوه و تره‌بار به دلیل عرضه محصولات و کالاهای اساسی مردم با قیمت مناسب و کیفیت قابل قبول، مورد اعتماد و اتکای مردم قرار گرفته‌اند.