اقدام سازمان ورزش شهرداری تهران مبنی بر راه اندازی کاروان شادی و ورزش با استقبال شهروندان تهرانی مواجه شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، راه اندازی کاروان ورزش و شادی، از جمله برنامه‌های این سازمان برای استقبال از بهاراست که برای شادی مردم در آستانه سال نو، پیش بینی و اجرایی می‌شود.

در این برنامه، کاروان ورزشی با اجرای بازی‌ها و فعالیت‌های نمادین ورزشی، از خیابان‌های مختلف شهر عبور می‌کنند و ضمن تبریک و تهنیت به عابرین، لزوم توجه به ورزش و نسبت آن با سلامتی و نشاط را یادآور می‌شوند. در پایان نیز با برگزاری جشنواره‌های ورزشی تفریحی زمینه مشارکت شهروندان در فعالیت‌های مختلف ورزشی را فراهم می‌آورند.

از تمام امکاناتمان برای شادی مردم استفاده می‌کنیم

امین توکلی زاده معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری پایتخت با حضور در جمع مردم بانشاط تهرانی، که به استقبال کاروان ورزشی تفریحی این سازمان آمده بودند، گفت: همه امید ما این است که مردمی بانشاط داشته باشیم و برای دستیابی به این منظور از تمام امکاناتمان در شهرداری و سازمان ورزش استفاده می‌کنیم.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری پایتخت، ضمن تقدیر از تلاش همکاران خود در سازمان ورزش، این برنامه را اقدامی قابل دفاع برای شادی مردم در آستانه‌ی سال نو خواند و افزود: امیدوارم مردم، ایام خوشی را در سال جدید تجربه کنند.

ورزش و شادی ارتباطی مستقیم با یکدیگر دارند

حسین اوجاقی مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران نیز با حضور در جمع تهرانی‌های حاضر در مسیر کاروان ورزشی، اظهار داشت: شادی ونشاط نیز از حقوق شهروندی این مردم است و ما در مقابل آن مسئولیم.

وی ادامه داد: این کاروان هدیه سازمان به مردمی است که با صبوری دو سال پر از سختی و بیماری را پشت سر گذاشتند.

با لبخندهای رضایت مردم به استقبال سال نو رفتیم

محمد مشهدی یاری قائم مقام سازمان ورزش نیز در این باره اظهار داشت: بسیارخرسندیم که پس از دو سال درگیری با کرونا، مردم فرصت شادی و حضور- هر چند محدود- در برنامه‌های ورزشی و تفریحی را پیدا کردند.

وی ضمن اشاره به استقبال خوب مردم از این کاروان ورزشی، گفت: سال آینده با برنامه‌هایی متنوع، سبد خانوارهای تهرانی را پر می‌کنیم.

اجرای این برنامه تفریحی- ورزشی در ۲ بازه زمانی پیش بینی شده بود که مرحله نخست آن از ۲۵ اسفند ماه آغاز و تا ۲۸ سال گذشته ادامه یافت و مرحله دوم، از دوم فروردین سال آتی آغاز و تا ۶ فرودین ماه ۱۴۰۱ به طول می‌انجامد.