مدیرکل دفتر نوسازی، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از ابلاغ ساختار سازمانی ۱۴ شهرداری تآزه تأسیس از ابتدای دی ماه سال جاری تاکنون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، عباس کرکه آبادی با بیان مطلب فوق گفت: ساختار سازمانی شهرداری های کردکندی، دیزج حسین بیگ در استان آذربایجان شرقی، خرانق در استان یزد، معزآباد جابری در استان فارس، خانلق در استان خراسان شمالی، قلعه نو علیا، رادکان، گرماب، نوده انقلاب و چخماق در استان خراسان رضوی و زهوکی، رمکان، کرگان و لافت در استان هرمزگان ابلاغ شد.

وی ادامه داد: این اقدام در اجرای ماده «۵۴» قانون شهرداری و ضوابط تشکیلاتی شهرداری‏ها ابلاغی سال ۹۴ وزارت کشور و پس از بررسی پیشنهادهای واصله صورت گرفت.

کرکه آبادی اضافه کرد: این ساختارها با رویکرد ایجاد ساختاری چابک، منعطف و کارا و با توجه به مقتضیات شهر و شهرداری‏های مزبور و در چارچوب ضوابط تشکیلاتی شهرداری‏ها ابلاغ گردیده است.
 
وی خاطر نشان نمود: در ساختارهای ابلاغی تلاش شده برای تمامی وظایف و مسئولیت‏های متنوع  و مورد نیاز شهرداری، پست‏های سازمانی به صورت مجزا یا ترکیبی تعریف و ابلاغ شود.