مدیرعامل شرکت شهر سالم از اعزام آمبولانس‌ها و تیم‌های فوریت‌های پزشکی این شرکت به مناطق جنوبی کشور جهت ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مسافران اردوی راهیان نور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، امیر حاجی‌نورمحمدی با اشاره به برگزاری آئین راهیان نور در روزهای انتهایی سال ۱۴۰۰ و روزهای ابتدایی سال جدید گفت: به دستور شهردار محترم تهران امسال ظرفیت‌های شهرداری در خدمت آئین روحانی و بصیرت‌افزای راهیان نور قرار گرفته است. بر این اساس، شرکت شهر سالم نیز با گسیل آمبولانس‌ها و تیم‌های فوریت‌های پزشکی خود و همچنین برپایی پایگاه بهداشتی و درمانی در مناطق جنوبی، به ارائه خدمات بهداشتی و درمانی می‌پردازد.

مدیرعامل شرکت شهر سالم با تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار و روز جانباز، زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت را از ملزومات ارتقا فرهنگی و اخلاقی جامعه دانست و ادامه داد: شهرداری تهران حضور فعالی در برنامه راهیان نور امسال خواهد داشت و شرکت شهر سالم در راستای وظایف مصرح در اساسنامه و نیز عمل به مسئولیت اجتماعی خود، خدمت‌رسانی به کارکنان شهرداری و سایر هم‌وطنان عازم این سفر را در دستور کار خود قرار داده است.

وی با بیان اینکه از صبح روز جمعه، بیستم اسفندماه اعزام کاروان‌های شهرداری تهران به مناطق جنوبی آغاز می‌شود و تا روز سه‌شنبه بیست‌وچهارم اسفندماه ادامه خواهد داشت، افزود: طبق برنامه، با هر کاروان یک دستگاه آمبولانس شرکت شهر سالم به همراه یک تیم فوریت‌های پزشکی راهی خواهند شد.

وی با اشاره به حضور سه هفته‌ای شرکت شهر سالم در آئین راهیان نور گفت: علاوه بر استقرار پنج دستگاه آمبولانس، برنامه‌ریزی ما به طوری است که روزانه دست کم ۱۰ نفر از نیروهای متخصص در حوزه فوریت‌های پزشکی در مناطق مورد بازدید مسافران حضور داشته باشند. همچنین تیم‌های تدارکات و روابط عمومی نیز خدمات بهداشتی و درمانی را پشتیبانی خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت شهر سالم در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای حاضران در آئین راهیان نور و بهره‌مندی آن‌ها از مواهب روحانی این سفر، کارکنان شهرداری و سایر مسافران را به رعایت نکات بهداشتی به ویژه پروتکل‌های پیشگیری از ابتلاء به بیماری کرونا دعوت کرد.