مدیرعامل سازمان بهشت حضرت زهرا (س) طی یادداشتی با تشریح فضائل ماه شعبان نوشت: نعمت‌های متعدد در خواندن دعا، تلاوت قرآن، ذکر، نماز و عبادت در این ماه بشارت داده شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سعید غضنفری مدیرعامل سازمان بهشت حضرت زهرا (س) در یادداشتی نوشت: «ماه شعبان‌المعظم در شمار شریف‌ترین و گرامی‌ترین ماه‌های سال قرار دارد و مشهور به ماه پیامبر اکرم (ص) است. جدا از فضائل بسیاری که در روایات محکم و متعدد به آن اشاره شده، وقایع خاص این ماه، بر شرافت ایام آن افزوده است.

نعمت‌های متعدد در خواندن دعا، تلاوت قرآن، ذکر، نماز و عبادت در این ماه بشارت داده شده است؛ اما یکی از مهم‌ترین راه‌ها برای دریافت این برکات، خدمت بی منت به خلق خدا و شاد ساختن دل مردم است.

بنابر فرمایش امام دوّم «سلام‌الله‌علیه»، ثواب برآوردن حاجت یک مؤمن و شاد کردن دل دیگران، از ثواب یک ماه اعتکاف بالاتر است. بر تک تک ما که خود را ریزه خوار خان امامت و ولایت می‌دانیم، فرض و واجب است که متناسب با وظیفه خادمی و خدمت‌گزاری در راستای حل مشکلات و گره گشایی از کار مردم گامی برداریم.

بنده و همه همکارانم در سازمان بهشت حضرت زهرا (س) هر روز میزبان خانواده محترم شهدا و خانواده‌های داغداری هستیم که قدم بر چشم ما در سازمان می‌گذارند، تلاش کرده‌ایم با تاسی به فرهنگ بسیجی، هم و غم خود را در راستای خدمت بی‌منت به شهروندان، اقدامات ماندگار و کاهش آلام آن‌ها برداریم.

مردم عزیز شهر تهران و مراجعه‌کنندگان محترم، شایسته بهترین خدمات هستند؛ اگر چه اعتقاد داریم هنوز برای تحقق آنچه لایق این مردم عزیز است، فاصله داریم، اما تمام توان، همت و دغدغه مان این است، مؤثر باشیم و خدمتگذار و همه تلاشمان برداشتن قدمی کوچک در ارائه خدمت به مردم خواهد بود.

به فضل خداوند سبحان و عنایت شهدای آرمیده در این سازمان، در ماه‌های گذشته اقدامات ارزشمندی در جهت رفاه حال زائران و خانواده‌های داغدار انجام شده و انشاالله ما با تمسک به نام صاحبان این ماه تلاش می‌کنیم تا اهدافی که وعده داده‌ایم با سرعت بیشتر به سرانجام برسانیم و به یاری پروردگار این سنت حسنه ادامه خواهد داشت.