مدیرعامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران گفت: گذر فرهنگی و کارآفرینی محله‌های منطقه ٢٢ با حضور زنان کارآفرین و با همکاری و مشارکت ۱۲سرای محله منطقه ۲۲، در مجموعه شهدای خلیج فارس برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران، فریدون رضوی‌کیا تاکید کرد: برگزاری گذرهای فرهنگی با حضور زنان کارآفرین هم محله‌ای، زمینه همدلی و حس تعلق به محله را بین ساکنین محلات منطقه با مجموعه فرهنگی‌، گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس دریاچه به وجود می‌آورد.

وی افزود: حمایت از معیشت پایدار زنان کارآفرین یکی از اهداف در دوره اخیر مدیریتی بوده و این روند ان‌شاالله در ایام منتهی به سال نو ادامه خواهد داشت.

رضوی‌کیا با بیان اینکه گذر فرهنگی و کارآفرینی محله‌های منطقه ٢٢ با محوریت سرای محله دریاچه شهدای خلیج فارس و با حضور زنان کارآفرین از روز گذشته آغاز به کار کرده است، گفت: به دلیل استقبال زنان کار آفرین و همچنین شهروندان منطقه ٢٢ و گردشگران شهری از این نمایشگاه مدت زمان برگزاری نمایشگاه تا ساعت ۲۲ روز سه شنبه ۱۰ اسفند ماه تمدید شد تا با توجه به حضور گسترده شهروندان در مجموعه فرهنگی گردشگری دریاچه شهدای خلیج فارس در روز عید سعید مبعث، ضمن معرفی دست آفریده‌های بانوان به شهروندان، زمینه درآمدزایی بهتر و مناسب‌تر برای زنان کارآفرین فراهم شود.

بر اساس این گزارش، جشنواره دو روزه دست‌آفریده‌های بانوان و نوجوانان کارآفرین با حضور بیش از ۴۰ بانو و نوجوان کارآفرین در حوزه مشاغل خانگی شیرینی، جواهر دوزی، صنایع دستی، طب سنتی، محصولات ارگانیک در حال برگزاری است.