سرپرست اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان ها، خواستار تکمیل هرچه سریعتر گردش های ترافیکی تقاطع بزرگراه شهید کاظمی با بلوار شکوفه به عنوان یک اولویت اجرایی شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، سید محمد فیاض که در حاشیه نشست اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان‌های شهرداری تهران با معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۱۹ سخن می‌گفت، بهره برداری از مسیرهای شرق به شمال و جنوب به غرب تقاطع بزرگراه شهید کاظمی با بلوار شکوفه را زمینه‌ساز کاهش گردش‌های اضافی در محله عبدل آباد و روانسازی بار ترافیک در میدان ثارالله دانست و از دست اندرکاران این پروژه خواست تکمیل هرچه سریع‌تر اقدامات باقی مانده را به عنوان یک اولویت مهم اجرایی پیگیری کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اهمیت مرمت روکش آسفالت معابر به عنوان یک اقدام مستمر عمرانی، ابراز امیدواری کرد وضعیت کیفی معابر منطقه ۱۹ در نتیجه اجرای طرح استقبال از نوروز سال ۱۴۰۱ ارتقا یابد.

در این نشست که با هدف بررسی عملکرد منطقه ۱۹ در خصوص نحوه هزینه کرد اعتبارات و وضعیت اجرایی پروژه‌های عمرانی برگزار شد، گزارشی از اقدامات معاونت فنی و عمرانی منطقه در خصوص پیشرفت فیزیکی و ریالی پروژه‌های در حال اجرا و نیز مشکلات و موانع اجرایی پیش روی این طرح‌ها ارائه شد.