شهردار منطقه ۱۴ از اجرای ۸۶ قطعه فرش گل‌های بهاری در حاشیه بزرگراه‌های بسیج، محلاتی، امام علی (ع) و بوستان‌های این منطقه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمد امین سالاری پور روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۴، شهردار منطقه ۱۴ از اجرای ۸۶ قطعه فرش گل‌های بهاری در حاشیه بزرگراه‌های بسیج، محلاتی، امام علی (ع) و بوستان‌های این منطقه خبر داد.

محمد امین سالاری پور با بیان این خبر گفت: همزمان با آغاز فصل بهار، بیش از ۲ هزار و ۳۰۰ متر مربع فرش گل‌های بهاری زینت بخش بزرگراه‌ها و بوستان‌های منطقه شده اند تا شهروندان ساکن، مسافران و گردشگران نوروزی حال و هوای این فصل را به خوبی احساس کنند.

سالاری پور افزود: بخشی از این طرح در بوستان‌ها و میادین مهم و بخشی نیز در مسیرهای عبوری از جمله حاشیه بزرگراه‌های بسیج، امام علی (ع) و شهید محلاتی انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه این منطقه با وجود اماکن تاریخی و باستانی یکی از مقاصد گردشگران نوروزی است، گفت: بوستان‌های سلیمانیه، چهارصد دستگاه، سهند، آلاله، ترنج، آبان، ارتباطات، ائمه اطهار، فتح، محلاتی و سمیه از جمله بوستان‌های مزین به فرش گلهای بهاری هستند.

شهردار منطقه ۱۴ یادآور شد: ایام نوروز فرصت مغتنمی است تا شهروندان از زیبایی‌های شهر بهره ببرند و لحظات شیرینی را برای خود و خانواده به ثبت برسانند.