رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: در نیم قرن پایانی قرن گذشته ملت ما شاهد غم‌ها و شادی‌های فراوانی بوده است؛ پیروزی انقلاب اسلامی ایران (بزرگ‌ترین حادثه قرن) بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی چمران رئیس شورای اسلامی شهر تهران در پیام نوروزی خود ضمن تبریک آغاز قرن جدید اظهار داشت: در نیم قرن پایانی قرن گذشته ملت ما شاهد غم‌ها و شادی‌های فراوانی بوده است که هیچگاه آنها را فراموش نمی‌کند. پیروزی انقلاب اسلامی ایران (بزرگترین حادثه قرن) بود.

در پیام نوروزی رئیس شورای اسلامی شهر تهران آمده است: عید نوروز، بهار و شکوفایی طبیعت صنع الهی را به همه ایرانیان عزیز و دوستداران فرهنگ غنی ایرانی اسلامی تبریک و تهنیت می گویم.

قرن پانزدهم فرارسید و ملت ما در نیم قرن پایانی قرن گذشته ملت ما شاهد غم‌ها و شادی‌های فراوانی بوده است که هیچگاه آنها را فراموش نمی‌کند. پیروزی انقلاب اسلامی ایران (بزرگترین حادثه قرن) و پایان بخشیدن به حکومت‌های مستبدانه بی لیاقت و عیاش شاهان دو سلسله آخرین سپس دشمنی‌های غربی‌ها بویژه آمریکا جنگ‌های ناموفق داخلی با چاشنی قومیت‌ها و سپس جنگ تحمیلی و جهاد بی‌مثال ملت ما به ویژه رزمندگان حماسه ساز و جوانان و مردان شهادت طلب دوران هشت سال دفاع مقدس و مدافع حرم – همه تلاش‌ها و تحمل قابل تحسین ملت عزیز ما در جنگ و بازسازی – توطئه‌های فراوان آمریکا و غربی‌ها و غرب پرستان داخلی و زمینه سازی سرنگونی انقلاب و کودتاهای رنگین انتخاباتی – استمرار جنگ تبلیغاتی و فرهنگی علیه ملیت و اعتقادات و فرهنگ غنی ما – تشدید و تنگ کردن محاصره اقتصادی فلج کننده و مذاکرات خوش خیالانه بی نتیجه و فریب کاری دشمنی که همیشه فریب کار بوده است – و بالاخره بعد از همه اینها باز جان گرفتن فرزندان امام خمینی بی بدیل و امام خامنه ای عزیز و فرزند عملی امام امروز در جایگاه ایرانی جهانی و مقتدر، منطقی، عالم، ظلم ستیز با تحمل سختی‌های فراوان به ویژه اقتصادی که بر گرده ملت ما فشار می‌آورد تا آنان را به ستوه آورد و مقاومت جانانه و پیروزمندانه که حاصل همه اینها بوده است.

اینها، این تلخ و شیرین‌ها داستان نیست، اشاراتی بس کوتاه از واقعیت‌های بسیار بلند چند ده ساله کشور عزیز ما ایران است، ایرانی که قلل پیروزی را که بسیار هم سخت بوده و در کشور دیگر فقط یکی از اینها موجب سقوط می‌شد به لطف الهی فتح نمود و امروز در جهل و سومین سال انقلاب است.

هم اکنون بازهم برای همه مردم دنیا صلح و سلامت و بینش الهی و برای همه ملت عزیز ایران موفقیت و پیروزی بر همه دشمنان و به ویژه دست یازیدن به شعارهای زیبا جدی و عملی سال و رسیدن به تولید ملی بر پایه‌های دانش بنیان، و موفقیت و پیروزی برای همه خدمت گذاران پرتلاش خالص کاردان جهادی وتوفیق استمرار پیروزی هاشان بر بی تدبیرهای گدشته و گره‌گشایی از مشکلات مردم به ویژه اعتلای فرهنگ اقتصادی مقاومتی را از پیشگاه لطف الهی و ایزد منان مسئلت می‌دارم.»