کرم‌پور با بیان اینکه با گذشت ۱۲ سال هنوز مسکن مهر کرندغرب تکمیل نشده است گفت: با تحویل این پروژه‌ها مشکل مسکن ۴۸۰ خانواد حل می‌شود.

قباد کرم پور نماینده استان کرمانشاه در شورای عالی استان‌ها در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان ها، با بیان اینکه انتظار می رفت در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدائی‌ها پروژه مسکن مهر کرندغرب به سرانجام برسد و تحویل متقاضیان گردد بیان کرد: پروژه‌ای که در زمان دولت دهم آغاز به کار کرده، دو دولت یازدهم و دوازدهم را هم پشت سر گذاشته و اکنون در دولت سیزدهم هستیم اما خبری از تکمیل پروژه نیست. یعنی بالغ بر ۱۲ سال گذشته اما هنوز پروژه تکمیل نشده است.

نماینده استان کرمانشاه در شورای عالی استان ها تاکید کرد: پیشرفت پروژه حدود ۸۰ تا ۹۰ ٪ است و درخواست ما از مسئولین مربوطه این است که با جدیت به قضیه مسکن مهر کرندغرب ورود کنند. چرا که با تکمیل این ۴۸۰ واحد به متقاضیان مشکل مسکن ۴۸۰ خانواده حل شده و این خانواده‌ها صاحب سرپناه می‌شوند.

وی عنوان کرد: شعار جهش تولید مسکن و اقدام ملی بایستی عملی گردد و می‌طلبد که این خانه‌ها‍‍ سریعتر تحویل متقاضیان گردد.

کرم‌پور با بیان اینکه بخشی از این واحدها مربوط به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی است ادامه داد: این قشر نیازمند توجه بیشتری هستند.

نماینده استان کرمانشاه در شورای عالی استان‌ها تصریح کرد: این در حالی است که اکثر این عزیزان بعد از انتظار چندین ساله برای خانه‌دار شدن هنوز مستاجر بوده و با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند و دیگر توان پرداخت کرایه منزل را ندارند. بنابراین از دست اندرکاران این پروژه خواهشمند است در این خصوص هر چه سریعتر نسبت به تکمیل و تحویل این مسکن اقدامات شایسته انجام شود.

پایان پیام/