پرویز سروری رئیس شورای عالی استان ها به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)، پیامی صادر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی استان‌ها، پرویز سروری رئیس شورای عالی استان‌ها در پیامی هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)، را گرامیداشت.

در این پیام آماده است:

مقام معظم رهبری: این افتخار شما را بس که امام بزرگوارمان، سینه‌هایتان را به مدال سربازی گمنام امام زمان(عج)، مزین داشتند.

امنیت، همواره از حیاتی‌ترین مؤلفه‌های پیشرفت جوامع بوده و بدون آن، دستیابی به توسعه امکان‌پذیر نخواهد بود. بی‌گمان، سربازان گمنام امام زمان(عج) در استقرار امنیت و آرامش و حفظ و صیانت از کیان کشور، نقشی کلیدی دارند و با بهره‌گیری از توان، بینش و هوشیاری خود، جلوه‌گر اقتدار نظام در تمام عرصه‌ها هستند. اخلاص و ایجاد امنیت بدون چشمداشت، دو ویژگی‌ مهم سربازان گمنام امام زمان (عج)  است که باعث تمایز این عزیزان با مأموران امنیتی سایر کشورها شده است. 

اینجانب، با پاسداشت یاد و نام شهدای گرانقدر این عرصه و گرامیداشت مقام سربازان گمنام امام زمان(عج) برای این مجاهدان بی ادعا آرزوی سلامتی و توفیق دارم و از خداوند متعال موفقیت روزافزون این فرزندان ملت و رهبری را در میدان خنثی کردن توطئه‌های بیگانگان و گروهک‌ها و ایجاد امنیت پایدار برای ایران اسلامی خواستارم.

پرویز سروری

رئیس شورای عالی استان ها

پایان پیام/