دکتر وحیدی وزیر کشور و جمالی نژاد معاون وزیر و رییس سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، که در هفدهمین سفر استانی رئیس جمهور به مازندران آیت الله رئیسی را همراهی می‌کنند، از نیروگاه در حال ساخت زباله‌سوز ساری واقع در شهرک صنعتی شهید مصطفی خمینی بازدید و در جریان آخرین وضعیت این طرح مهم زیست‌محیطی قرار گرفتند.

به گزارش ایرنا، احمد وحیدی وزیر کشوردر جریان این بازدید گفت: تامین اعتبار برای تسریع در تکمیل نیروگاه زباله‌سوز در حال ساخت ساری در هفدهمین سفر استانی رئیس جمهور به مازندران پیگیری می‌شود.
 
وی در این بازدید گفت که تامین اعتبار برای تکمیل این طرح پیگیری می‌شود.
 
در این بازدید مسوولان مرتبط با این طرح اعم از معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار، مدیرکل دفتر شهری و شوراهای استانداری، فرماندار و شهردار ساری و نماینده پیمانکار حضور داشتند.
 
وزیر کشور طی گفت‌وگو با این مسوولان در جریان آخرین وضعیت ساخت نیروگاه قرار گرفت و بر ضرورت افزایش تعامل بین دستگاه‌های مرتبط در استان برای هر چه زودتر به بهره‌برداری رسیدن این طرح تاکید کرد.
 
براساس آخرین گزارش معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران، این طرح ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و ۸۷ درصد تجهیزات آن هم خریداری و برای نصب در محل حاضر است.