رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری شورای عالی استان‌ها در مورد برگزاری جلسه این کمیسیون گفت: مقرر شد با همکاری مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استان‌ها، به اعضای شوراهای کشور، آموزش‌های مرتبط داده شود.

صادق برزویی رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری شورای عالی استان‌ها در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی شورای عالی استان‌ها، اظهار داشت: جلسه این کمیسیون با دعوت از دکتر شاهرخ رامین سرپرست مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استان‌ها، ابوطالبی معاون اجرایی اسبق شورای عالی استان ها و دکتر بادامی نجات ریاست اسبق این کمیسیون، امروز برگزار شد تا اعضا از نظرات و تجربه‌های این عزیزان بهره‌مند شوند.

 

وی افزود: آموزش نمایندگان شوراهای اسلامی استان و سپس اعضای شورایی کشور با همکاری مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استان‌ها از طریق شیوه‌هایی چون، ساخت تیزر و کلیپ و دوره‌های آموزشی از مباحث مهم جلسه امروز کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری بود که اعضا بر روی آن اتفاق نظر داشتند.

 

برزویی این خبر را نیز داد که قرار است جلسه هیئت امنای مرکز آموزش و پژوهش شورای عالی استان‌ها که چهار نفر از اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری نیز عضو آن هستند، به زودی تشکیل شود تا مسائل مرتبط به بحث گذاشته شود.

 

رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات، پژوهش و فناوری شورای عالی استان‌ها با اشاره به تشکیل اتحادیه شهرداری‌ها، خاطرنشان کرد: این موضوع در جلسه امروز کمیسیون مورد گفت‌وگو قرار گرفت که اعضا آن را به دلیل موازی‌کاری با سازمان همیاری شهرداری‌ها، نپسندیدند.

 

پایان پیام /