شهردار منطقه ۱۹ از عملیات اجرایی احداث دومین پارکینگ مکانیزه منطقه ۱۹ در نزدیکی بازار مبل نعمت‌آباد با ظرفیت پارک نزدیک به ۱۷۰ خودرو خبر داد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهدی هدایت از عملیات اجرایی احداث دومین پارکینگ مکانیزه منطقه ۱۹ در نزدیکی بازار مبل نعمت‌آباد خبر داد و گفت: پارکینگ جانباز به‌عنوان دومین پارکینگ مکانیزه این منطقه با هدف رفع کمبود فضای پارک خودرو و ضرورت توسعه این فضا در منطقه بویژه مجاور مراکز تجاری نزدیک بازار مبل محله نعمت آباد در حال احداث است.

شهردار منطقه ۱۹ مساحت حدودی زمین اختصاص داده شده به ساخت پارکینگ جانباز را چهار هزار متر مربع عنوان کرد و افزود: در حال حاضر عملیات گودبرداری این پروژه انجام گرفته و در مرحله اجرای فوندانسیون است.

وی خاطرنشان کرد: در پارکینگ مکانیزه جانباز فضایی برای پارک نزدیک به ۱۷۰ دستگاه خودرو (۱۵ واحد داخل پارکینگ و حدود ۱۵۰ خودرو نیز در محوطه حصارکشی شده اطراف پارکینگ) تعبیه شده که با توجه به قرار گرفتن در نزدیکی بازار مبل نعمت‌آباد، می‌تواند به رفع نیاز شهروندان و جبران کسری پارکینگ در این محدوده کمک کند.

هدایت در پایان عنوان کرد: احداث پارکینگ در سایر نقاط این منطقه با اولویت مجاورت در مراکز خرید و پرتردد از برنامه‌های توسعه محور این منطقه در سال ۱۴۰۱ است.