شهردار منطقه۸ گفت: با در اختیار قرار دادن ۱۷۹ غرفه‌ی نمایشگاهی، دست‌فروشان سطح منطقه۸ و زنان سرپرست خانوار ساماندهی شدند

به گزارش خبرگزاری مهر، فاطمه تنهایی از ساماندهی کسب و کار دستفروشان و بانوان سرپرست خانوار خبر داد و گفت: به منظور فعالیت و کسب و کار بانوان سرپرست خانوار و دست‌فروشان در سطح منطقه؛ شهرداری منطقه ۸ نسبت به برپایی سه بازارچه و نمایشگاه بهاره در مساحت ۱۰۷۴ متر مربع اقدام کرد.

شهردار منطقه ۸ ادامه داد: این بازارچه‌ها با هدف توانمندسازی این بانوان راه اندازی شد تا بانوان سرپرست خانوار در فروشگاه صنایع دستی محصولات و دست آفریده‌های خود را عرضه و امکان اشتغال‌زایی آن‌ها تسریع و تقویت شود.

تنهایی تصریح کرد: در بازارچه اختصاصی رایگان بانوان سرپرست خانوار؛ مادران و بانوان تحت پوشش با ارائه محصولات خود در ۶۹ غرفه بوستان آب به نمایش و فروش گذاشته اند.

شهردار منطقه ۸ بیان کرد: همچنین در دو نمایشگاه و بازارچه دیگر، شهرداری منطقه ۸ با در اختیار قرار دادن ۱۱۰ غرفه در محله کرمان و خیابان آیت دست‌فروشان محدوده را اسکان و ساماندهی کرد.

گفتنی است شهروندان می‌توانند با مراجعه به این بازارچه‌ها واقع در بوستان آب؛ تقاطع گلبرگ -کرمان و خیابان نبوت کوچه عسگری از محصولات ارائه شده دیدن کنند.