معاون عروجیان سازمان بهشت حضرت زهرا(س) از تجهیز ناوگان تشریفات تدفین و ساماندهی اپراتورهای رزرو خدمات خبر داد و گفت: امکان رزرو خدمات تا ۲۰ دقیقه قبل از شروع مراسم فراهم شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، روح الله محسنی از تجهیز ناوگان تشریفات تدفین و ساماندهی اپراتورهای رزرو خدمات خبر داد و گفت: در راستای ارائه خدمت بی منت به شهروندان پایتخت و خانواده‌های داغدار و همچنین حرکت در مسیر تبدیل بهشت حضرت زهرا (س) به سازمانی خدماتی-درآمدی، یکی از وظایف ما، ساماندهی امور تشریفات مراسم تدفین و سر مزار و رفع نواقص موجود در این حوزه بوده است.

وی افزود: در دوره جدید مدیریت، در این زمینه اقداماتی را در دستور کار قرار دادیم که خروجی آن رفاه بیشتر خانواده‌های داغدار و تسریع روند خدمات رسانی باشد.

معاون عروجیان سازمان بهشت زهرا (س) با اشاره به برخی اقدامات صورت گرفته در واحد تشریفات گفت: پیگیری برای تکمیل نواقص و تجهیز و نوسازی میز و صندلی به ۳۰ هزار عدد و ساماندهی اپراتورهای رزرو خدمات در هر سه حوزه (میز و صندلی، اکو و مداح، و تشریفات سر مزار) از جمله این اقدامات بوده است.

محسنی اضافه کرد: برای جلوگیری از ورود نیروهای خارج سازمان و دلالان، برای تمامی پرسنل کارت‌های شناسایی و البسه مناسب شامل کت و شلوار مشخص تهیه شده است که تا قبل از فرارسیدن نوروز در اختیار پرسنل قرار خواهد گرفت.

وی با اشاره به برگزاری کارگاه‌های آموزشی نیز گفت: برگزاری جلسه آموزشی با مداحان سازمان، و همچنین اطلاع رسانی وسیع به منظور اعلام هزینه‌های خدمات و ممنوعیت ادوات موسیقی و سیستم‌های صوتی حرفه‌ای برای رفاه حال دیگر شهروندان از دیگر اقدامات صورت گرفته است.

معاون عروجیان سازمان بهشت زهرا (س) با اشاره به نوسازی صندلی‌های فرسوده، بهسازی سیستم‌های صوتی و افزایش سقف رزرو میز و صندلی در کلیه قطعات گفت: راه اندازی کانکس واقع در قطعه ۱۰۳ برای رزرو میز و صندلی به صورت حضوری، امکان رزرو کلیه خدمات تشریفات در تمامی درگاه‌های حضوری مستقر در سازمان، و ساماندهی سایت سازمان به منظور رزرو همه خدمات با بهترین برندهای موجود از جمله دیگر اقداماتی است که در راستای ارائه خدمات بی‌منت به شهروندان آماده و ارائه شده است.