همایش توجیهی قیر و آسفالت شهرداری های استان مازندران با حضور محمدرضا بیضاوی مدیرکل منابع انسانی، پشتیبانی و امور فنی سازمان شهردای ها و دهیاری های کشور، مدیران کل استانداری و شهرداران مازندران در ایزدشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، در این جلسه مدیرکل منابع انسانی، پشتیبانی و امور فنی سازمان، داشتن خیابان‌های آسفالت و تمیز را حق شهروندان شهرها برشمرد و بر بهره گیری همه ظرفیت‌ها و امکانات موجود شهرداری برای بهسازی و زیباسازی شهر و اجرای صحیح عملیات لکه گیری معابر و اجرای صحیح عملیات زیرسازی و روکش آسفالت در مناطقی که نیاز به آسفالت دارند با استفاده از قیر تامین شده  تاکید نمود. 

 وی در ادامه ضمن تشریح تفاهم نحوه توزیع قیر رایگان بین شهرداری ها به پرسشهای مطرح پاسخ گفت و ابراز امیدواری کرد با برگزاری اینگونه همایش ها و بهره گیری از تجربیات به دست آمده، با همکاری فی مابین استانداریها، شهرداریها و شرکت های تولید کننده عضو انجمن قیر ایران، توزیع قیر با کمترین مشکل و در کوتاه ترین زمان ممکن صورت پذیرد .

بیضاوی افزود، گفت: سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور تلاش نموده با انجام اقدامات مختلف و همفکری و همکاری با دستگاه های مرتبط بویژه استانداری ها و شهرداری ها و شرکتهای تولید کننده قیر، زمینه ارتقای کیفیت در این موضوع را فراهم نماید.

در این همایش همچنین نحوه حمل و اجرای آسفالت قیر تحویلی با حضور مسوولان و دست اندرکاران مرتبط برای حاضران تشریح شد.